Mám bobříka mlčení, říká Topolánek

14.04.2010 9:27

Bývalý předseda ODS Mirek Topolánek podporuje ve vedení strany Petra Nečase a občanským demokratům přeje volební vítězství.

Mám bobříka mlčení, říká Topolánek

Bývalý předseda ODS Mirek Topolánek si předsevzal, že se ke kauze kolem svého odchodu z čela strany nebude vyjadřovat. "Mám bobříka mlčení. Nevím, jestli to současně souvisí s bobříkem odvahy. Nicméně já jako starý skaut jsem právě bobříky plnil zodpovědně," uvedl Topolánek pro středeční deník Právo.

Svého nástupce Petra Nečase v pozici  pověřeného předsedy strany i volebního lídra podporuje. "Domnívám se, že má mít šanci přesvědčit veřejnost, že on je ten správný lídr a vůdce," řekl Topolánek.

Užil jsem si to, říká Topolánek

Coby bývalý předseda ODS straně Topolánek přeje kromě volebního vítězství vytvoření středopravé koalice, jež bude pokračovat v politice, kterou započal již on. "Necítím žádnou hořkost. Politik musí být připraven třeba druhý den. Užil jsem si to," zhodnotil své působení v politice Topolánek.

Ke své budoucí kariéře neřekl expředseda nic konkrétního. "Využiji svých znalostí, zkušeností, informací a kontaktů. Myslím si, že nemám jinou možnost. Na pracovním úřadě neskončím, " řekl expředseda občanských demokratů pro Právo.

Více čtěte:

Tluchořův Topolánek: Neporažen odchází

Foto: Hans Štembera

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jas

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Generál Boček: Děkuji premiéru Babišovi za klidné stáří veteránů

12:51 Generál Boček: Děkuji premiéru Babišovi za klidné stáří veteránů

Na Dnech NATO vystoupil se zásadními slovy legendární účastník druhé světové války, stíhací pilot RA…