Ministr Fiala ocenil nadané studenty a absolventy

24.11.2012 17:13

Ceny ministra školství, mládeže a tělovýchovy pro vynikající studenty a absolventy studia ve studijním programu pro rok 2012 obdrželo pět laureátů.

Ministr Fiala ocenil nadané studenty a absolventy
Foto: Filip Jandourek
Popisek: Petr Fiala, exministr školství
reklama

Seznam oceněných ministru Petru Fialovi doporučila speciální komise složená z významných vědeckých a pedagogických pracovníků. Předsedou komise je náměstek pro vědu a vysoké školství Tomáš Hruda. Cena se uděluje u příležitosti 17.listopadu, Dne boje za svobodu a demokracii.
 
Oceněnými v letošním roce byli:
Mgr. Martin Bartošík, Ph.D. (Masarykova univerzita Brno, Přírodovědecká fakulta) za mimořádné výsledky ve studijním oboru biofyzika.
Mgr. Peter Holub (Masarykova univerzita Brno, Přírodovědecká fakulta) za mimořádné výsledky ve studijním oboru biomolekulární chemie.
Ing. Vítězslav Jarý (České vysoké učení technické v Praze, Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská) za mimořádné výsledky ve studiu a tvůrčí činnosti v oboru jaderná chemie.
Ing. Milena Zachariášová, Ph.D. (Vysoká škola chemicko-technologická v Praze, Fakulta potravinářské a biochemické technologie) za mimořádné výsledky ve studiu a tvůrčí činnosti v oboru chemie a analýza potravin.
PharmDr. Veronika Nováková, Ph.D. (Univerzita Karlova v Praze, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové) za mimořádné výsledky ve studiu a tvůrčí činnosti v oboru farmaceutická chemie.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Ministerstvo školství

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Očkování znova. 2022, 2023, řekl Babiš. A nám sdělili vážné věci

10:21 Očkování znova. 2022, 2023, řekl Babiš. A nám sdělili vážné věci

Proti covidu-19 bude nutné očkovat i v následujících letech, oznámil premiér Andrej Babiš. A významn…