Nástupcem Martinů bude zřejmě Koutný, zní z vnitra

13.12.2010 14:13 | Zprávy
autor: jas

Podle schůzky premiéra Petra Nečase (ODS) a šéfa vnitra Radka Johna (VV) se zřejmě budoucím policejním prezidentem stane Bedřich Koutný.

Nástupcem Martinů bude zřejmě Koutný, zní z vnitra

Nástupcem policejního prezidenta Oldřicha Martinů by se měl s největší pravděpodobností stát Bedřich Koutný, dosavadní ředitel policejní správy Zlínského kraje. Informaci přinesl server Aktuálně.cz

Podle něho totiž dohoda mezi premiérem Petrem Nečasem (ODS) a šéfem vnitra Radkem Johnem (VV) směřuje právě k tomuto jménu. Koutného přitom podle serveru navrhl právě premiér.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Větrné elektrárny

Já proti nim ani nic nemám, ale myslíte, že u nás budou k něčemu? Že tu na ně jsou klimatické podmínky? Podle mě jich pár mít můžeme a máme, ale rozšiřovat je ve velkém myslím nebude mít žádný efekt, protože tu prostě ty podmínky pro jejich provoz nejsou.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

SPÚ obnovil historickou kapličku v Dolním Kramolíně

22:03 SPÚ obnovil historickou kapličku v Dolním Kramolíně

Obnovená sakrální památka byla požehnána symbolicky v den svátku sv. Antonína Paduánského.