Nečas pózoval s Verešovou. Rudý jako rak

09.09.2010 23:02

Premiér Petr Nečas přijel v úterý večer do Plzně, aby tam společně s domácím ministrem spravedlnosti Jiřím Pospíšilem (ODS) a stovkou dalších plzeňských osobností vyjádřil podporu Martinu Baxovi, kandidátu ODS na post plzeňského primátora. Nechyběla ani proslulá modelka Andrea Verešová.

Nečas pózoval s Verešovou. Rudý jako rak

Podle Petra Nečase je Martin Baxa mladý a talentovaný politik a v jeho osobě ODS znovu ukázala, že ve svých řadách umí najít silnou osobnost, která se věrohodně dokáže ucházet nejenom o hlasy tradičních voličů ODS, ale i o podporu celé veřejnosti. ODS v Plzni nemusela, tak jako v mnoha jiných městech, narychlo hledat ve svých řadách vhodného kandidáta na lídra, nezatíženého nějakými problémy z minulosti.

„V politice odvedl kus práce a nemá za sebou jediný politický skandál, je naprosto čistý. Martina Baxu znám již skoro 20 let a nikdy bych v souvislosti s jeho podporou nedal všanc své jméno, kdybych nebyl naprosto přesvědčen, že bude Plzeň dobře reprezentovat," dodal ministr Jiří Pospíšil, který je hlavním podporovatelem Martina Baxy a plzeňské ODS v komunálních volbách.

Akce se zúčastnila i modelka Andrea Verešová, která v Plzni před třemi lety vystudovala práva. Při rozhovoru s ní se Nečas lehce červenal.

Bratrovražednou válku nerozpoutáme

„Naším největším protivníkem je v komunálních volbách levice, vůbec nehodláme rozpoutávat nějaký bratrovražedný boj na středopravicové nebo pravicové scéně, pro nás jsou protivníci ti, kteří chtějí zadlužovat stát, obce a města.

Jsou to ti, kteří chtějí zvyšovat daně," řekl stranický šéf Petr Nečas. Šéf ODS si rýpnul i do současného plzeňského primátora Pavla Rödla, který před několika dny opustil řady ODS, kde byl členem 20 let, a oznámil kandidaturu v komunálních volbách za stranu Občané.cz.

„Pavel Rödl se rozhodl učinit tento krok, až když bylo po primárních volbách jasné, že nebude kandidátem místní organizace ODS na post primátora. V krajských volbách, kdy byl lídrem, voliče příliš nepřesvědčil a bylo proto nezbytné najít jiného, mladého, nadějného a talentovaného kandidáta na lídra.

Někdo to unese, někdo to neunese, Rödl si našel angažmá jinde a nejlepší způsob je kopat do své předcházející strany," uvedl Nečas na adresu plzeňského primátora, který nyní se nyní kriticky vyjadřuje o své bývalé mateřské straně a jejích praktikách v Plzni.


Na snímku:

Andrea Verešová podpořila v Plzni společně s premiérem Petrem Nečasem podporu Martinu Baxovi, kandidátovi ODS na post plzeňského primátora.

Premiér Petr Nečas a modelka Andrea Verešová


Čtěte také:


##MINIPAS 211##

Foto: autor
 

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Josef Dvořák

Nenecháme Vás padnout!!

Jak jste to myslel pane Fialo?Pokud vím tak nic neděláte pro to,aby se tak nestalo.Ba právě naopak děláte vše pro to aby Čeští občané padly přímo na H.... tedy na ústa.Peníze ze státní kasy sypete Ukrajině a Ukrajincům,je třeba pomáhat ale ne na úkor občanů České republiky.Mám tři děti všchny poctiv...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Armáda ČR: Na letošní Bahna zavítalo přes 50 tisíc fanoušků armády

22:30 Armáda ČR: Na letošní Bahna zavítalo přes 50 tisíc fanoušků armády

Ukázky vojenské techniky v těsné blízkosti diváků, novinky v podobě chemického průzkumného vozidla n…