ODS v Praze zrušila oblastní i místní sdružení

27.06.2011 20:02 | Zprávy
autor: jas, čtk

Výkonná rada ODS v pondělí zrušila oblastní sdružení strany v Praze 1 i všechny místní stranické buňky v centrální městské části. Po pondělním jednání širšího vedení ODS to novinářům řekl předseda strany Petr Nečas.

ODS v Praze zrušila oblastní i místní sdružení

Návrh ve čtvrtek doporučila regionální rada pražské organizace občanských demokratů. V organizaci Prahy 1 panovaly v minulosti ostré spory a její představitelé byli spojováni s řadou kauz. 

Jedním z důvodů rozpolcenosti ODS v Praze 1 je podle informací ČTK skutečnost, že organizace je již několik let rozdělená na dvě zhruba stejně velké části a není možné tam něco změnit. 

Více o ODS zde
 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nejsou důkazy? Neúspěch akce „čínský špion“ by měl zajímat Babiše

4:40 Nejsou důkazy? Neúspěch akce „čínský špion“ by měl zajímat Babiše

Skončí “velká kauza” s údajným čínským agentem blamáží pro BIS i policii? Městský soud v Praze totiž…