Obrana podává trestní oznámení. Kvůli úniku informací

25.02.2011 21:41 | Zprávy

Podle šéfa komunikace resortu obrany z webu ministerstva unikaly citlivé informace. Na toho, kdo za únik může, proto obrana dokonce podává i trestní oznámení.

Obrana podává trestní oznámení. Kvůli úniku informací

Šéf komunikačního odboru ministerstva obrany Jiří Grund podal trestní oznámení pro pomluvu kvůli únikům citlivých informací z ministerstva. Uvedla to v pátek Česká televize.

Grund oznámení podal poté, co se na webu problemyvarmade.cz, který založili bývalí důstojníci, objevily údaje například o platech nebo armádní rozkazy, informace o údajných machinacích se služebními cestami a s nákupy mediálních služeb. 

Případ už řeší i policie

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: jas

Jaký smysl bude mít vaše cesta na Slovensko? A kdo všechno tam pojede?

To teď budete jezdit paralelně s budoucí vládou? Myslíte, že to bude působit dobře, a že to povede k něčemu dobrému – uvnitř i navenek? PS: V čem s vámi souhlasím je, že tam měli jet napoprvé i vaši zástupci, ale jet tam znovu je podle mě mimo.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

AOPK ČR: Nasavrky mají novou Kaštanku

22:31 AOPK ČR: Nasavrky mají novou Kaštanku

Desítky nových kaštanovníků setých byly během podzimu vysázeny v Nasavrkách, které mají tento nádher…