Paroubka odplavila z obrazovky voda

08.08.2010 12:24

AKTUALIZOVÁNO Každý, kdo se zajímá o politiku se těšil na nedělní Otázky Václava Moravce. Host měl být totiž opravdu exkluzivní - Jiří Paroubek. Expředseda ČSSD lidi pořád táhne, vždycky totiž řekne něco, co vyvolá diskuzi. Místo Paroubka je pořad věnován aktuálnímu tématu - povodním.

Paroubka odplavila z obrazovky voda
reklama
Jiří Paroubek diváky lákal, protože se v televizi objevil naposledy, když oznámil svou rezignaci na post stranického lídra a v debatě před volbami s Petrem Nečasem. Od té doby se nechtěl k politické situaci vyjadřovat, své názory posílal do světa jen přes svou stránku na Facebooku z řecké pláže, kde odpočíval s rodinou.

Redakci zajímalo, zda Jiřímu Paroubkovi nepřijde zvláštní, že byl rozhovor s ním přesunut na další neděli kvůli povodním, které se řešily v první půlhodině pořadu. "Nevím, nepřemýšlel jsem o tom," sdělil pro ParlamentníListy.cz.

Změna na poslední chvíli

Volební manažer ČSSD Jan Hamáček dva dny před debatou ParlamentnímListům.cz, že strana rozhodně nemíní nijak ovlivňovat, co Paroubek řekne.

„Má sice na současné vedení sociální demokracie svůj názor, ale my jsme demokratická strana a nikomu jeho názor neupíráme. Já ho naopak respektuji. Takže si samozřejmě může v té debatě říkat, co chce. Že nás nebude chválit mi je ale jasné," vysvětlil poslanec Hamáček.

Povodně běží na kanále ČT 24 naprosto bez přestávky už od včerejšího dopoledne. Proto se zdá trochu divné, proč ČT na poslední chvíli změnila program diskuzního pořadu. „Já se k tomu nebudu vyjadřovat," řekl redakci mluvčí České televize Ladislav Šticha.

Václav Moravec na Facebooku pouze uvedl: "Kvůli aktuálním vstupům k povodním jsme rozhovor s Jiřím Paroubkem přesunuli na příští neděli 15.srpna."

Osobní politické ambice a chyby ČSSD

Podle původního plánu měl být Jiří Paroubek hlavním hostem Otázek Václava Moravce."Hlavní host první části pořadu: poslanec, bývalý předseda ČSSD a premiér Jiří Paroubek. Hlavní témata: zhodnocení výsledků voleb s časovým odstupem, zhodnocení volební kampaně, chyby ČSSD; zhodnocení současné politické situace, koaliční smlouva a vládní prohlášení, situace uvnitř ČSSD, směřování strany, příprava na jarní sjezd, kandidáti na předsedu, příprava na komunální a senátní volby, přímá volba prezidenta, osobní politické ambice," informovala ještě v sobotu Česká televize prostřednictvím agentury ČTK.


Související:

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: tom

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ÚS opět zrušil ustanovení trestního zákoníku zmocňující vládu ke konkretizaci pojmu množství větší než malé

21:20 ÚS opět zrušil ustanovení trestního zákoníku zmocňující vládu ke konkretizaci pojmu množství větší než malé

Plénum Ústavního soudu částečně vyhovělo návrhu Okresního soudu v Chrudimi a zrušilo část ustanovení…