Paroubkova strana hledá logo. Pomozte, žádá veřejnost

28.10.2011 12:50

Národní socialisté - levice 21. století hledá logo pro svůj znak. Měl by odkazovat k tradicím českého národa - například národním barvám - ale zároveň také splňovat nároky na jednoduchost a modernost. Logo, jehož návrhy mohou lidé umísťovat i na sociální síti, bude prý odhaleno nejpozději na ustavujícím sjezdu. Ten se má konat 26. listopadu 2011 v Obecním domě v Praze.

Paroubkova strana hledá logo. Pomozte, žádá veřejnost
Foto: Hans Štembera
Popisek: Fotokoláž.
reklama

V souvislosti se spuštěním internetových stránek připravovaného politického subjektu Národní socialisté - levice 21. století avizovala strana vyvolání debaty při hledání loga tohoto nového politického subjektu.

"Ve čtvrtek odpoledne jsme proto na našem facebookovém profilu publikovali fotogalerii obsahující pět doposud zpracovaných návrhů znaku strany. V této souvislosti bychom rádi ale oslovili laickou i odbornou veřejnost, aby se také zapojila do diskuse. Uvítáme věcné poznatky k publikovaným návrhům, avšak nebráníme se ani zcela novým nápadům a návrhům. V posledních dnech nás nezávazně oslovilo několik profesionálních grafiků, kteří by se na této diskusi rádi podíleli a přispěli svými nápady. Tento fakt nás jen utvrdil v názoru, že forma veřejné debaty je tím nejlepším řešením," říká mluvčí připravovaného projektu Národní socialisté - levice 21. století, Tomáš Sazima.

Dodává, že návrhy lze jednoduše nahrát na „zeď" facebookového profilu zmiňovaného projektu, a to buď formou psaného příspěvku, popřípadě nahráním obrázku.

"Vybereme zároveň jeden návrh, který nás nejvíce upoutá, a jeho autora odměníme finanční částkou 10 tisíc korun. Nutno dodat, že šanci bude mít takový znak, který bude odkazovat k tradicím českého národa, ale zároveň bude splňovat nároky na jednoduchost a modernost," doplnil ještě Sazima.

Logo nové politické strany Národní socialisté - levice 21. století má být odhaleno nejpozději na ustavujícím sjezdu, který se bude konat 26. listopadu 2011 v Obecním domě v Praze.


Čtěte také:

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: ahe, olb
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ÚZSVM v Hradci Králové prošetřuje majetek nedostatečně identifikovaných vlastníků

22:01 ÚZSVM v Hradci Králové prošetřuje majetek nedostatečně identifikovaných vlastníků

V rámci šetření vlastnického práva k majetku, zapsanému v katastru nemovitostí na nedostatečně ident…