Pitr se dovolává v kauze Setuza. Asi po domluvě s komplicem

22.07.2010 16:53 | Zprávy
autor: jas

Podnikatel Pitr, který kvůli soudnímu sporu uprchl s ČR, podal ve své kauze dovolání. Jeho komplic tak však neučinil. Podle soudu může jít o dohodu.

Pitr se dovolává v kauze Setuza. Asi po domluvě s komplicem

Uprchlý podnikatel Tomáš Pitr podal kvůli svému šestiletému trestu vězení za kauzu obchodů s akciemi dvou potravinářskcých společností dovolání. Potvrdila to mluvčí Městského soudu v Praze Martina Lhotáková.

Pitrův komplic Michal Zouhar, který byl odsouzen ke dvěma letům vězení, dovolání podle mluvčí nepodal.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Vy věříte, že v bitcoinové kauze přijde nějaké rozřešení?

Jako právnička, jaké zákony byly podle vás porušeny? Jaké tresty mohou padnout? Pochybil podle vás jen Blažek nebo i někdo další? Kdo případně? Já myslím, že problém je, že politici za svá rozhodnutí nenesou trestní odpovědnost, že když způsobí nějakou škodu, nemusí jí platit. Nebo se pletu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČSSZ: Sloučení služeb pro klienty MSSZ Brno a OSSZ Brno-venkov

7:23 ČSSZ: Sloučení služeb pro klienty MSSZ Brno a OSSZ Brno-venkov

Česká správa sociálního zabezpečení (ČSSZ) připravuje sloučení služeb pro klienty MSSZ Brno a OSSZ B…