Praha 5: Legenda Hudebního divadla Karlín v Komunitním centru Prádelna

23.01.2013 16:14

Pod záštitou zástupce starosty Městské části Praha 5 JUDr. Petra Lachnita uvede Komunitní centrum Prádelna v Praze 5, Holečkova 38a, dne 24. ledna 2013 od 18 hodin komponovaný pořad setkání s Karlem Háblem. Karel Hábl bude vzpomínat na sebe, na své kolegy a na české divadlo. Součástí setkání je i premiéra krátkého filmu “Společníci”.

Praha 5: Legenda Hudebního divadla Karlín v Komunitním centru Prádelna
Foto: wikipedia.org
Popisek: Praha 5

Karel Hábl původně slavný divadelní milovník dnes hraje úspěšné podnikatele, distingované komorníky a mnoho jiných postav, ke kterým vybízí jeho urostlá postava. Díky těmto svým vlastnostem podobné postavy představuje i ve filmech. V současné době je jeho mateřskou scénou divadlo Radka Brzobohatého.

Během večera se bude promítat i úplně nová krátká filmová anekdota “Společníci”, kde Karel Hábl představuje jeden z těchto typů. Karel Hábl si nehraje na hvězdu. Je to přijemný společník pro přátelské popovídání.

Setkání s Karlem Háblem je součástí zimní nabídky Komunitního centra Prádelna nazvané divadelní a filmové podvečery, které po dobu zimních měsíců nabízejí každý čtvrtek veřejnosti setkání se známými herci, režiséry a jejich tvorbou. Minule to bylo velmi úspěšné setkání s režisérem Antonínem Kachlíkem a slovenským Hercem Martinem Hubou, jehož součástí bylo i promítání filmu “Kouzelníkův návrat”.  

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Praha5.cz

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama

Další články z rubriky

Nemocnice Na Bulovce: Centra porodní asistence jsou krok správným směrem

19:35 Nemocnice Na Bulovce: Centra porodní asistence jsou krok správným směrem

Od otevření prvního Centra porodní asistence v České republice uplynulo více než osm měsíců. Za tu d…