S Nečasovým manželstvím je to ještě horší, spekuluje bulvár

07.02.2013 6:32 | Zprávy
autor: adr

Premiér Petr Nečas (ODS) po sedmadvaceti letech manželství přestal nosit snubní prsten. Jeho manželství procházející krizí je zřejmě v poslední fázi. Nebo podle bulvárního deníku Blesk možná již dokonce skončilo rozvodem. K tomu se ale Nečas odmítl vyjádřit.

S Nečasovým manželstvím je to ještě horší, spekuluje bulvár
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vláda představila nové emisní plakety, schválila misi vojáků do Mali a přislíbila již žádné daňové úpravy do konce svého volebního období

O tom, že svazek s manželkou Radkou neklape, informoval veřejnost sám Nečas prohlášením z 16. ledna letošního roku. "Moje manželství prochází složitým obdobím. Už dlouhodobě nejsme schopni sladit naše představy o rodinném a pracovním životě. Již několik měsíců žijeme odloučeně," přiznal tehdy premiér. O rozvodu se v té době bavit nechtěl.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Bc. Hana Ančincová byl položen dotaz

Bydlení

Jaká pravidla navrhujete pro spravedlivé rozdělování městských bytů a pro sociální bydlení? Proč jste je neprosadili za Bartoše? A máte taky řešení celkové bytové krize? Respektive každý tvrdí, že je má, ale že by se něco změnilo, to fakt ne.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ombudsman: Veřejnost může ovlivnit budoucnost větrných a solárních elektráren

22:33 Ombudsman: Veřejnost může ovlivnit budoucnost větrných a solárních elektráren

Víte, že ve vašem okolí mohou vyrůst větrné nebo solární elektrárny?