Sankce proti Krymu budou prodlouženy o rok, rozhodla EU

19.06.2015 14:51 | Zprávy
autor: pas, čtk

Evropská unie dnes prodloužila o další rok sankce proti Krymu, budou platit až do 23. června 2016. Jde o reakci na loňské anektování ukrajinského poloostrova Krym Ruskem. Sankce se týkají dovozu zboží z Krymu do zemí EU i turistického ruchu.

Sankce proti Krymu budou prodlouženy o rok, rozhodla EU
Foto: wikipedia
Popisek: Krymský poloostrov.

Sankce zahrnují rovněž zákaz investování na Krymu, což znamená, že žádný Evropan či společnost pocházející z EU nemůže nakupovat nemovitosti na Krymském poloostrově, financovat krymské společnosti nebo jim poskytovat jiné služby.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Audit klimatu za 5 mega?

Můžu se zeptat, jaký to má význam a co tím přesně myslíte? Jak chcete dělat audit počasí? A co když nedopadne dobře? To poručíte větru a dešti? Verča

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

NP Šumava: Rysům se na Šumavě a v Bavorském lese daří

7:33 NP Šumava: Rysům se na Šumavě a v Bavorském lese daří

Lara, Stummel, Béďa nebo Mireček, to jsou jen někteří z rysů, kteří se většinou nepozorovaně potuluj…