Šéf vězeňské služby Tregler rezignoval

14.11.2012 18:18

Ředitel vězeňské služby Jiří Tregler rezignoval. Deníku Právo sdělil, že tento krok učinil z ryze osobních důvodů. Deník však píše, že ředitel pouze předešel svému avizovanému odvolání.

Šéf vězeňské služby Tregler rezignoval
Foto: Filip Jandourek
Popisek: Věznice Pankrác
reklama

„Z osobních důvodů jsem na svou funkci rezignoval. Svou rezignaci jsem dnes předal panu ministrovi prostřednictvím jeho prvního náměstka (Daniela Voláka),“ řekl deníku Právo Tregler. Informace o tom, že měl být odvolán, neměl.

Nyní již bývalý šéf vězeňské služby zatím neví, kde bude nyní působit. Ministerstvo spravedlnosti zatím k jeho kroku žádné stanovisko nesdělilo. „Situace je ve vězeňské službě složitá už dlouhodobě, takže je třeba přijmout nějaké rázné systémové opatření uvnitř služby," uvedl pouze Volák.

Tregler byl ve funkci od července 2010, kdy jej vedením pověřil tehdejší ministr Jiří Pospíšil (ODS). Ve vězeňství působí od roku 1986.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: joh

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Německou europoslankyni „vyfakovali“ z konference. Užuž byla na cestě, když ji zpražil slovenský premiér a Hohlmeierová musela zůstat doma

4:46 Německou europoslankyni „vyfakovali“ z konference. Užuž byla na cestě, když ji zpražil slovenský premiér a Hohlmeierová musela zůstat doma

EXKLUZIVNĚ Monika Hohlmeierová je německá politička CSU. Od 6. října 1998 do 15. dubna 2005 byla bav…