Sněmovna se bude zabývat reformami, které vetoval Senát

01.11.2011 8:15 | Zprávy
autor: čtk, mp

Sněmovna se dnes začne zabývat vládními reformními předlohami, které dolní komoře vrátil Senát ovládaný opozicí. Jde o změny v důchodech, zdravotnictví a v sociální oblasti.

Sněmovna se bude zabývat reformami, které vetoval Senát
Foto: Hans Štembera
Popisek: Karolína Peake ve sněmovně

Levice v dolní komoře ohlásila, že využije všech zákonných možností, aby návrhy schváleny nebyly. Očekává se ale, že koaliční většina senátní veta přehlasuje. K předlohám vetovaným horní komorou patří také prodloužení platnosti letošních úsporných opatření ministerstva práce a sociálních věcí i na další léta.

Senátoři schválili jen změnu, vyplácení dávek handicapovaným

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Renáta Zajíčková byl položen dotaz

Zákaz mobilů ve školách

Znamená zákaz mobilů ve školách izolaci od technologií? Podle mě ne a souhlasím s vámi, že digitální gramotnost nebo jak to nazvat je třeba rozvíjet, ale je třeba řešit i socializaci dětí, kterou dnes nahrazují právě telefony, tablety apod. a to podle mě není dobře.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

VZP: Jednodušší cesta na mamografický screening

22:33 VZP: Jednodušší cesta na mamografický screening

Ženy od 45 let mají nárok na screeningové mamografické vyšetření jednou za dva roky.