Topolánek v SMS: Budu volit v Brně, abych mohl kroužkovat Mencla

21.05.2010 16:27 | Zprávy
autor: Jan Černý

Bývalý předseda ODS Mirek Topolánek ve volbách na mateřskou stranu nezanevře. Na její pražskou kandidátku ano.

Topolánek v SMS: Budu volit v Brně, abych mohl kroužkovat Mencla
Mirek Topolánek pojede volit do Brna. V Praze, kde má hlášené trvalé bydliště, by si totiž z čela kandidátky ODS těžko vybíral.

"Abych mohl volit ODS, budu volit v Brně a kroužkovat Václava Mencla. Kdybych zůstal v Praze, kroužkoval bych Marka Bendu. Slušnost není slabost," napsal Topolánek v sms ParlamentnímListům.cz.

Někdejší předseda občanské demokracie tak podpoří svého nástupce v čele jihomoravské kandidátky. Mencl se stal krajským volebním lídrem poté, co Topolánek na konci března pod vlivem vnitrostranických tlaků rezignoval na post kandidáta, celostátního volebního lídra a posléze i na funkci stranického šéfa.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Foldyna

Pane předsedo, co uděláte s Foldynou? Nemyslíte, že by měl urychleně vysvětlit, proč byl vykázán z domu a proč mu policie zabavila zbraně? A jestli se prokáže, že se dopustil domácího násilí, doufám, že ho neprodleně vysloužíte ze strany a budete po něm požadovat rezignaci?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Co funguje a co zlepšit? ptá se Správa železnic cestujících

7:14 Co funguje a co zlepšit? ptá se Správa železnic cestujících

Refreshněte s námi železnici. S touto výzvou spouští Správa železnic letní anketu mezi cestujícími.