VÍME PRVNÍ Ústavní soud si na pražské volby posvítí 29. března

23.02.2011 11:35 | Zprávy
autor: Jan Černý

Ústavní soudci si dávají na čas. Stížnost na volby do pražského zastupitelstva projednají veřejně až na konci března.

VÍME PRVNÍ Ústavní soud si na pražské volby posvítí 29. března
Jednání Ústavního soudu o pražských volbách se odbude se vší parádou 29. března. Termín veřejného ústního jednání potvrdila serveru ParlamentníListy.cz mluvčí soudu Jana Pelcová.

„Není ovšem jisté, zda na tomto jednání už padne verdikt," řekla Pelcová redakci. Do případu zasvěcení právníci přitom odhadovali, že na konci března by už soud mohl mít vynesení rozsudku dávno za sebou.

Verdikt nejdříve na konci března

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Co s tím hodláte dělat?

https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Svobodni-Tajne-nakupy-za-penize-danovych-poplatniku-792807 Souhlasím s vámi, ale má někdo šanci něco změnit? Je pravda, že si ta komise dělá pořád co chce a mám dojem, že nikdo nemá šanci to vlastně ovlivnit.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Praha zpřísňuje pravidla pro používání pyrotechniky

11:27 MHMP: Praha zpřísňuje pravidla pro používání pyrotechniky

Zastupitelstvo hl. m. Prahy schválilo novou obecně závaznou vyhlášku o pyrotechnice.