Ve Varnsdorfu se opět demonstrovalo. Kvůli silvestrovskému útoku

15.01.2012 15:07 | Zprávy

Tři stovky lidí se v neděli odpoledne sešly na centrálním náměstí ve Varnsdorfu, kde po tříměsíční pauze opět protestují proti sociálním problémům ve Šluknovském výběžku. Pod hesly Právo a bezpečnost a Právo na pravdivé a včasné informace svolal akci varnsdorfský občan Petr Heinrich.

Ve Varnsdorfu se opět demonstrovalo. Kvůli silvestrovskému útoku
Foto: Hans Štembera
Popisek: Davy, sociální nepokoje, nespokojenost na demonstraci v Rumburku v září 2011. Odvrátíme podobné protesty nyní, po devíti letech?

Účastníci demonstrace zde podle něj mohou vyjádřit krajní nespokojenost se zamlčováním případů, které se týkají kriminální činnosti nepřizpůsobivých občanů ve Varnsdorfu a sdělovat si vlastní zkušenosti s napadáním občanů Varnsdorfu romským etnikem.

Rasově motivovaný útok

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: joh

Jaký smysl bude mít vaše cesta na Slovensko? A kdo všechno tam pojede?

To teď budete jezdit paralelně s budoucí vládou? Myslíte, že to bude působit dobře, a že to povede k něčemu dobrému – uvnitř i navenek? PS: V čem s vámi souhlasím je, že tam měli jet napoprvé i vaši zástupci, ale jet tam znovu je podle mě mimo.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Celní správa odhalila tisíce neznačených cigaret a elektronických cigaret

7:33 Celní správa odhalila tisíce neznačených cigaret a elektronických cigaret

Příslušníci Sekce dohledu Celního úřadu v Plzni provedli v uplynulých týdnech dvě rozsáhlé kontrolní…