Vojtěch Filip varuje: Protesty proti nám mohou vést k totalitě

17.10.2012 20:31

Předseda KSČM Vojtěch Filip se vyjádřil k akci Klíče 2012- pochod proti komunismu, který nespokojený občan Karlovarského kraje svolal ihned poté, co KSČM v tomto kraji vyhrála krajské volby.

Vojtěch Filip varuje: Protesty proti nám mohou vést k totalitě
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ve volebním štábu KSČM bylo veselo

Ve Filipovi jako občanovi prý tato akce vzbuzuje obavy. „Svolavatel si evidentně neuvědomuje, že svými výzvami zaujímá zcela nedemokratický postoj k výsledkům voleb. Popírá právo voliče rozhodnout se podle svého uvážení pro odevzdání volebního hlasu, čímž vlastně vystupuje proti ústavnímu pořádku v naší zemi,“ píše předseda Filip. Podobné snahy podle něj končí různými autoritativními režimy, o které občané České republiky určitě nemají zájem.

Celý článek V. Filipa ZDE

Velmi by jej prý zajímalo, zda byl svolavatel této akce tak aktivní, když se přijímaly zákony a opatření zaměřené proti lidem práce. I nyní by se prý měl zeptat na názor seniorů, matek samoživitelek, nebo nezaměstnaných. KSČM prý na rozdíl od něj nikdy nepostupovala proti Ústavě, ani Listině základních práv a svobod.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

 


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jav

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Děte už do pí*i, chápete, do p**i!“ Politik ODS se rozzlobil. Ptali jsme se na dotace kolem předsedy Fialy. Tady další várka zjištění

5:00 „Děte už do pí*i, chápete, do p**i!“ Politik ODS se rozzlobil. Ptali jsme se na dotace kolem předsedy Fialy. Tady další várka zjištění

ParlamentníListy.cz mají letité kontakty na některé zástupce ODS v Brně. Spojuje je postava muže z š…