Zástupci D.O.S.T. předali protestní dopis americkému velvyslanci

08.08.2011 12:24 | Zprávy
autor: jih

Velvyslanci USA v České republice Normanu Eisenovi předali zástupci iniciativy D.O.S.T. dopis, v němž vyjadřují nesouhlas s jeho podporou pochodu homosexuálů v Praze. Signatářům vadí, že skupina homosexuálů a leseb vznáší vůči české veřejnosti nároky, které značně přesahují rámec pouhé tolerance.

Zástupci D.O.S.T. předali protestní dopis americkému velvyslanci

Zástupci iniciativy D. O. S. T., které předsedá personální šéf ministerstva školství Ladislav Bátora, předala americkému velvyslanci v ČR Normanu Eisenovi otevřený dopis, v němž protestují proti jeho podpoře pochodu homosexuálů v Praze. Ten zakončí 13. srpna pětidenní festival homosexuálů a příslušníků dalších sexuálních menšin Prague Pride.

SLEDUJEME téma Hájek a homosexuálové

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Jaroslav Komínek byl položen dotaz

Prezident

O jakých věcech, které mu nepřísluší, podle vás prezident rozhoduje? A proč by nemohl vystupovat do politiky, když je politik, kterého volilo nejvíce občanů ze všech politiků?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Statisíce lidí jako „pokusní králíci“? O jejich komfortu rozhoduje sporný tendr

18:05 Statisíce lidí jako „pokusní králíci“? O jejich komfortu rozhoduje sporný tendr

Tendr, který má rozhodnout o budoucnosti železniční dopravy pro Prahu a její okolí na desítky let, b…