Zemřela místostarostka Valašského Meziříčí Dagmar Lacinová

02.01.2012 15:32 | Zprávy
autor: joh

Ve věku nedožitých 47 let zemřela místostarostka Valašského Meziříčí na Vsetínsku Dagmar Lacinová (ČSSD). Byla také zastupitelkou Zlínského kraje.

Zemřela místostarostka Valašského Meziříčí Dagmar Lacinová
Foto: Hans Štembera
Popisek: Hřbitov - ilustrační foto

Podle zlínského vydání Mladé fronty Dnes zemřela Lacinová 31. prosince po dlouhé nemoci. Post místostarostky zastávala od roku 2003, v zastupitelstvu Zlínského kraje působila od roku 2008.

Nástupce neznámý

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jeroným Tejc byl položen dotaz

Co se stane s majetkem, který bude pocházet z trestné činnosti, a který zabavíte?

Zaráží mě taky, že uvádíte, že budete moci zabavit majetek, který bude podezřelý. Neměl by být zabaven jen ten, u kterého je jisté, že pochází z trestné činnosti? Proti tomu nic nemám, ale pokud jde jen o podezření, nebude to pak snadno zneužitelné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Temelín dokončil modernizaci chlazení generátorů

16:18 ČEZ: Temelín dokončil modernizaci chlazení generátorů

Jaderná elektrárna Temelín dokončila významnou modernizaci systému chlazení pomocných hospodářství s…