CCV Informační systémy zakládá novou divizi a rozvoj podpoří i změnami ve vedení

13.08.2014 9:47

Tuzemská společnost CCV Informační systémy zakládá novou divizi Inovace a mobilní řešení. Jejím ředitelem se stal Václav Kameníček, který doposud zastával pozici marketingového manažera divize eBusiness. Další rozvoj společnosti podpoří i Marek Procházka, který z postu ředitele divize Business Solutions přechází do funkce Business Development Managera s odpovědností za oblast podnikových řešení.

 CCV Informační systémy zakládá novou divizi a rozvoj podpoří i změnami ve vedení
Foto: red
Popisek: CCV Information Systems
reklama

Nově založená divize Inovace a mobilní řešení je zaměřena na vytváření nových produktů, rozvoj stávajících služeb a jejich zasazení do produktového portfolia společnosti. Do její působnosti přechází také tvorba a rozvoj mobilních aplikací. „IT služby se neustále vyvíjejí, proto je pro nás velmi důležité reagovat na požadavky a přání zákazníků a přicházet s novými možnostmi,“ komentuje vznik divize její ředitel Václav Kameníček, a dodává: „Příkladem může být nová služba Instantní sklad, díky které jsme schopni za velmi příznivých podmínek menším a středním firmám dopřát některé výhody dostupné dosud jen ve velmi robustních systémech pro řízení skladů.“

Další inovace má posílit i jmenování Marka Procházky do pozice Business Development Managera s odpovědností za oblast podnikových řešení, včetně Microsoft Dynamics AX. „Cílem této změny je podpořit rozvoj v oblasti podnikových informačních systémů při zachování kontinuity s předchozím působením Marka Procházky v oblasti logistiky,“ říká Dalibor Damborský, jednatel CCV Informační systémy.

Václav Kameníček (32 let) přechází na post ředitele divize Inovace a mobilní řešení z pozice marketingového manažera divize eBusiness, kterou zastával předchozích pět let. Předtím působil na marketingových postech ve společnostech GiTy a Brand Brothers. Vystudoval ekonomiku a management na Masarykově univerzitě v Brně, na které navázal studiem na Českém institutu pro marketing. Ve volném čase se věnuje snowboardingu, tenisu, cestování či jízdě na horském kole.

Marek Procházka (38 let) byl jmenován na post Business Development Managera po předchozím čtyřletém působení v čele divize Business Solutions, kde se postaral o výrazný rozvoj zákaznického portfolia divize v oblasti logistických řešení a výsadní postavení v partnerské síti Microsoft. Před nástupem do CCV Informační systémy působil více než 9 let ve společnosti Cegedim CIS, kde zastával postupně funkce International Technician, Technical Manager a nakonec Customer Service Senior Manager. Vystudoval matematiku a počítačovou geometrii na Slezské univerzitě v Opavě. Mezi jeho koníčky patří hra na kytaru, jízda na lyžích a horském kole, fotografování a IT a audio technika.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CCV Informační systémy působí na trhu od roku 1992. Patří k významným hráčům domácí scény oboru informačních systémů. Sídlí v Brně (divize CCV Business Solutions a CCV eGovernment) s dalšími pobočkami v Opavě (divize CCV eBusiness) a na Slovensku v Kysuckém Novém Meste (CCV Informačné systémy). Poskytuje komplexní dodávky ve vývoji logistických řešení, implementaci WMS systémů (CCV Řízený sklad) a podnikových informačních systémů (Microsoft Dynamics). Specializuje se na řešení pro elektronickou fakturaci, důvěryhodnou archivaci, elektronickou výměnu dat EDI (konsolidační centrum Orion) a bezpapírový oběh obchodních dokladů. Dále vyvíjí speciální řešení (registry, portály) pro státní správu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

FNUSA: Děkujeme! Dobrovolníci sv. Anně věnovali přes šest a půl tisíce roušek

10:41 FNUSA: Děkujeme! Dobrovolníci sv. Anně věnovali přes šest a půl tisíce roušek

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně děkuje všem dobrovolníkům, kteří se zapojili do šití roušek pro…