Celní správa ČR má v současnosti dva příslušníky v generálské hodnosti

27.10.2020 22:11 | Zprávy

Prezident republiky Miloš Zeman jmenoval s účinností od 27. října 2020 prvního zástupce generálního ředitele Celní správy ČR Mgr. Pavla Kotrabu do hodnosti brigádního generála.

 Celní správa ČR má v současnosti dva příslušníky v generálské hodnosti
Foto: CS ČR
Popisek: Celní správa ČR, logo

Mgr. Pavel Kotraba začínal v roce 1994 na Celním ředitelství v Plzni. V minulých letech byl ředitelem odboru Kanceláře ředitele a odboru Vnitřních činností. Od 1. července 2019 je prvním zástupcem generálního ředitele celní správy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Stávka na ČT

Co říkáte na to, že ČT, která je placená z našich peněz vlastně stávkuje a zasahuje stávkou do vysílání? Já chápu, že chtějí vyjádřit svůj názor a ve svém volném čase, ať tak činí, ale zasahovat do vysílání mi nepřijde vzhledem k poplatkům, které platíme košér. Jak se na to díváte vy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Jablonec zahřívá teplo již ze šesté kogenerační jednotky

19:34 ČEZ: Jablonec zahřívá teplo již ze šesté kogenerační jednotky

Teplo z nové kogenerační jednotky v Mechové ulici, která zároveň dodává do sítě elektřinu, už proudí…