České dráhy vypraví speciální vlak pro fanoušky na čtvrtfinále hokejového šampionátu

21.05.2024 7:23 | Tisková zpráva

Hokejová horečka vrcholí. Česká hokejová reprezentace si páteční výhrou nad Rakouskem zajistila postup do čtvrtfinále turnaje. České dráhy, které jsou oficiálním dopravcem Mistrovství světa IIHF 2024 v ledním hokeji, proto vypraví ve čtvrtek 23. května speciální fanouškovský vlak na čtvrtfinálový zápas v Praze.

 České dráhy vypraví speciální vlak pro fanoušky na čtvrtfinále hokejového šampionátu
Foto: red
Popisek: ČD - logo

Spoje IC 508 a IC 501 „MS HOKEJ 2024“ budou zastavovat v Ostravě, Olomouci i Pardubicích. Souprava, která bude na speciální vlaky nasazena, bude sestavena z modernizovaných vozů určených pro provoz vlaků vyšší kvality, vybavených klimatizací a internetovým připojením. V hokejovém speciálu platí standardní tarif ČD, spoje jsou povinně místenkové. Jízdenky a rezervace je možné zakoupit např. v e-shopu ČD, v aplikaci Můj vlak nebo v železničních stanicích.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Covid

Proč by podle vás kdokoliv uměle vyvinul virus a šířil ho, jako třeba covid? Co a kdo tím něco získal? Co vím, tak postihl snad všechny. Napadá mě, že prospěch by z toho mohli mít jen nějaké očkovací lobby.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ÚZSVM získal územní rozhodnutí k rekonstrukci bývalé věznice v Uherském Hradišti

22:08 ÚZSVM získal územní rozhodnutí k rekonstrukci bývalé věznice v Uherském Hradišti

Záchrana bývalé věznice v Uherském Hradišti postoupila do další fáze.