Lesy ČR obnovily dvě turistické trasy v Adršpachu

25.06.2016 12:24 | Zprávy

Na počátku turistické sezóny Lesy ČR zpřístupní dvě turistické trasy v národní přírodní rezervaci Adršpach. Okruh kolem zříceniny hradu Adršpach je už dokončen, do 30. června se otevře i turistický výstup na vrchol Čáp s rozhlednou.

 Lesy ČR obnovily dvě turistické trasy v Adršpachu
Foto: lesycr.cz
Popisek: Lesy ČR - logo

Návštěvníci se kolem hradu Adršpach projdou po nových nebo obnovených modřínových a bukových chodnících, vyhlídky jsou nově opatřené kovovým zábradlím. Dosud patřila trasa k méně navštěvovaným.

Lesy ČR investovaly do obou turistických okruhů bezmála 1,2 miliony korun bez DPH.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Covid

Proč by podle vás kdokoliv uměle vyvinul virus a šířil ho, jako třeba covid? Co a kdo tím něco získal? Co vím, tak postihl snad všechny. Napadá mě, že prospěch by z toho mohli mít jen nějaké očkovací lobby.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

České dráhy: Nové vlaky vyjíždí na legendární Posázavský pacifik

7:23 České dráhy: Nové vlaky vyjíždí na legendární Posázavský pacifik

Nové klimatizované a bezbariérové vlaky RegioFox přebírají provoz na legendárním Posázavském pacifik…