"Masové hroby politických vězňů a příslušníků odboje", to je název veřejného slyšení v Senátu

08.12.2015 12:17 | Zprávy

Veřejné slyšení, které se bude věnovat problematice masových hrobů politických vězňů a příslušníků II. a III. odboje, se koná v den, kdy si připomínáme Den lidských práv, a to ve čtvrtek 10. prosince od 10.00 hod. Slyšení se uskuteční v Hlavním sále Valdštejnského paláce.

"Masové hroby politických vězňů a příslušníků odboje", to je název veřejného slyšení v Senátu
Foto: senat.cz
Popisek: Senát ČR

Slyšení, které se bude zabývat otázkou exhumace ostatků nejenom válečných obětí, ale i vězňů v období komunistického režimu, se zúčastní zástupci Ústavu pro studium totalitních režimů, organizací sdružující politické vězně či historici. Mezi diskutovaná témata bude mimo jiné patřit i exhumace ostatků Josefa Toufara.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Irena Němcová byl položen dotaz

EU

Upozorňujete, že EU má tendenci potlačovat suverenitu států. Podle mě mnohdy i svobodu lidí, kterým chce lézt do soukromí. O co přesně podle vás EU jde? A kdo to vše řídí? Hodně se mluví o tom, i vy to děláte, že EU dělá to či ono, ale kdo jmenovitě přesně? Ví se, kdo EU řídí a ovládá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Velký úspěch českého jaderného průmyslu

16:18 ČEZ: Velký úspěch českého jaderného průmyslu

Tradiční česká jaderná společnost Škoda JS se připravuje na výrobu a dodávky klíčových komponent jad…