Ministerstvo zemědělství zve firmy k účasti na veletrhu v Novém Sadu 2026

09.11.2025 22:08 | Tisková zpráva

Ministerstvo zemědělství zve firmy k účasti na společné expozici na mezinárodním veletrhu International Agricultural Fair (IAF) Novi Sad 2026.

 Ministerstvo zemědělství zve firmy k účasti na veletrhu v Novém Sadu 2026
Foto: mze.cz
Popisek: Ministerstvo zemědělství ČR

Veletrh se uskuteční ve dnech 16.—21. května 2026 na výstavišti Novosadski Sajam v Novém Sadu (Srbsko). S cílem podpořit firmy vyrábějící a obchodující s českými výrobky v pronikání na zahraniční trhy připravuje Ministerstvo zemědělství na tomto veletrhu národní expozici.

Máte možnost mít v této expozici zajištěny zvýhodněné podmínky účasti! Vaše účast na veletrhu bude zahrnuta také v tištěném propagačním katalogu – Průvodce expozicí. Přihlášky k účasti do společné oficiální expozice Ministerstva zemědělství na veletrhu IAF Novi Sad 2026 přijímá nejpozději do 15. prosince 2025 paní Ing.Bc. Jitka Borkovcová, jitka.borkovcova@mze.gov.cz.

Více informací najdete ZDE.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Vladimíra Ludková byl položen dotaz

Trefné

,,Politika se změnila v soutěž o to, kdo koho označí za většího lumpa. O budoucnosti se mluví stále méně. Návrhy se neposuzují podle jejich přínosu, ale podle toho, kdo je vyslovil. Politické strany se většinou zabetonovaly ve svých pozicích, a to samé se často stalo i s jejich členy a kandidáty. Za...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ÚOHS provedl místní šetření v oblasti tabákových výrobků

11:18 ÚOHS provedl místní šetření v oblasti tabákových výrobků

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže provedl v posledních týdnech sérii neohlášených místních šetřen…