Národní památkový ústav a CzechTourism podepsaly Memorandum o spolupráci

28.08.2020 8:24 | Zprávy

Naďa Goryczková, generální ředitelka NPÚ, a Jan Herget, ředitel České centrály cestovního ruchu – CzechTourism, na generálním ředitelství Národního památkového ústavu podepsali memorandum o vzájemné spolupráci na vybraných projektech v průběhu let 2020–2025.

 Národní památkový ústav a CzechTourism podepsaly Memorandum o spolupráci
Foto: red
Popisek: Národní památkový ústav

Spolupráce zúčastněných stran se bude týkat především propagace památek ve správě NPÚ na domácím i zahraničním trhu, a to především prostřednictvím vzájemné webové prezentace, sdílením obsahů a spoluprací na press, fam a influencer tripech. Dále je možná spolupráce na úrovni vzdělávání a sdílení statistických údajů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Co uděláte z Prokopem?

To, že nepřiznal hned 3 byty přeci nemůže být náhoda, a jestli zapomněl, jak tvrdí, tak to je podle mě výmluva dítěte, která z něj ale rozhodně nedělá dobrého politika. Co mi přijde také dost divné, že si prý na byt bral hypotéku, ale ANO daroval milion. Dají se v ANO koupit funkce a místa na kandid...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

25. týden na trhu pohonných hmot ČMKB

9:35 25. týden na trhu pohonných hmot ČMKB

Kontrakty motorové nafty na trhu pohonných hmot Českomoravské komoditní burzy Kladno se ve 25. týdnu…