Správa železnic pokračuje v přípravách zdvoukolejnění trati z Opatovic nad Labem do Hradce Králové

27.09.2021 17:56 | Tisková zpráva

Příprava rekonstrukce stávající a vybudování nové koleje mezi Opatovicemi nad Labem a Hradcem Králové jde do další fáze. Správa železnic vypsala výběrové řízení na dodavatele záměru projektu.

 Správa železnic pokračuje v přípravách zdvoukolejnění trati z Opatovic nad Labem do Hradce Králové
Foto: Správa železnic
Popisek: Správa železnic

Samotné stavební práce začnou ve druhé polovině roku 2025, hotovo bude přibližně o dva roky později. Plánovaná investice dosahuje výše přes 4,4 miliardy korun.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jaké jsou vaše vztahy v ANO?

Nebo vůbec v ANO? Překvapilo mě, že máte relevantní požadavek, aby nad krajem nadále držela stráž armáda, ale tvrdíte, že vládu nebude snadné přesvědčit, Vždyť v ní ale má většinu právě ANO, tak proč by to mělo být složité?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

DIA představuje priority digitalizace na rok 2026

16:08 DIA představuje priority digitalizace na rok 2026

Digitální a informační agentura (DIA) v rámci třetího výročí svého vzniku představila své klíčové pr…