Úřad vlády zahájil hlasování ve vánoční výtvarné soutěži pro děti z dětských domovů

02.12.2020 13:30 | Zprávy

Úřad vlády uspořádal již 7. ročník vánoční výtvarné soutěže pro děti z dětských domovů. Ústředním motivem je letos vánoční betlém.

 Úřad vlády zahájil hlasování ve vánoční výtvarné soutěži pro děti z dětských domovů
Foto: Hans Štembera
Popisek: Před Úřadem vlády

Hlasovat a vybrat tak nejlepší výtvarný počin je možné do úterý 8. prosince 2020. Vzhledem k epidemické situaci letos neproběhne hlasování zaměstnanců ale pouze veřejná část hlasování na stránkách ZDE.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Jak přesně tedy bude ten spor vyřešen?

V tomto článku píšete o vyřešení sporu s Polskem, ale už ne konkrétně. Můžete být konkrétní a sdělit to řešení? https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Ministr-Macinka-Hrozna-je-ta-Babisova-vlada-ja-vim-68-let-stary-spor-vyresen-787162

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Praha zajistí provoz serverové výpočetní techniky pro městskou policii na další tři roky

16:13 MHMP: Praha zajistí provoz serverové výpočetní techniky pro městskou policii na další tři roky

Rada schválila veřejnou zakázku na podporu serverové výpočetní kapacity HP Synergy pro potřebu Městs…