Výstava 70 let JAMU v Moravské zemské knihovně

13.03.2018 12:42 | Zprávy

Brněnská Janáčkova akademie múzických umění (JAMU) v loňském roce oslavila 70 let své existence. K tomuto významnému jubileu si tato škola nadělila nejen reprezentativní publikaci, mapující svoji historii a také výstavu, která z prostor Divadla na Orlí doputovala i do Moravské zemské knihovny, kde mají návštěvníci jedinečnou příležitost si v nové, atraktivním kabátě prohlédnout v Galerii MZK.

 Výstava 70 let JAMU v Moravské zemské knihovně
Foto: mzk.cz
Popisek: Moravská zemská knihovna - logo

Výstavu na vernisáži zahájili prof. Petr Oslzlý, rektor JAMU, prof. Josef Kovalčuk, prorektor JAMU a doc. Petr Francán, Děkan divadelní fakulty. S programem Poezie vystoupili studenti 8. ročníku činoherního herectví.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Digitální euro

Pane Rajchl, komentujete zavedení nějakého digitálního eura, co to je? V čem je jiné než platba hotovostí nebo kartou a v čem je pro nás tak hrozbou – teda v případě, že euro přijímejme nebo se nás to nějak dotkne, i když jím budeme platit třeba jako turisti na dovolené?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

HZS: Nařízení vlády určí, kdo patří do kritické infrastruktury

10:17 HZS: Nařízení vlády určí, kdo patří do kritické infrastruktury

Vláda schválila nařízení o základních službách a kritériích významnosti.