13. týden na Energetické burze ČMKB

02.04.2024 10:01 | Tisková zpráva

Na Českomoravské komoditní burze Kladno (ČMKB) byly ve 13. týdnu uzavřeny kontrakty na dodávku 74 tisíc MWh elektřiny a zemního plynu pro konečné odběratele v hodnotě 92 milionů korun.

13. týden na Energetické burze ČMKB
Foto: cmkbk.cz
Popisek: Českomoravská komoditní burza Kladno - logo

Roční kontrakty elektrické energie s dodávkou v roce 2025 ve vysokém napětí uzavíraly s kurzem 2400 CZK/MWh, v nízkém napětí končily obchodování na ceně 2324 CZK/MWh.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

Jak podle vás zajistit vyváženost?

Myslím teď mezi ochranou životního prostředí a průmyslem-ekonomikou? Co přesně v tomto směru navrhujete? Vím, co kritizujete, ale jaký je podle vás ten balanc?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

NKÚ: Výsledky často neodpovídají vysokým investicím

20:16 NKÚ: Výsledky často neodpovídají vysokým investicím

Navzdory vysokým investicím se státu nedaří modernizovat klíčové oblasti jeho fungování. Digitalizac…