14. týden na ČMKBK: Roční kontrakty elektřiny zlevnily

06.04.2020 9:55 | Zprávy

Na Českomoravské komoditní burze Kladno (ČMKB) bylo ve 14. týdnu uzavřeno 83 kontraktů na dodávku 104,2 tisíce MWh elektřiny a zemního plynu pro konečné odběratele v hodnotě 53 milionů korun.

14. týden na ČMKBK: Roční kontrakty elektřiny zlevnily
Foto: cmkbk.cz
Popisek: Českomoravská komoditní burza Kladno - logo

Roční kontrakty elektřiny v nízkém napětí zlevnily proti předchozímu týdnu o 4,6 procenta na 1149 Kč/MWh, ve vysokém napětí o 1,3 procenta s uzavírací cenou 1154 Kč/MWh.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Denis​ Doksanský byl položen dotaz

Vojáci

Proč jsou podle vás pro ČR větším rizikem bývalý ukrajinští vojáci než jiní Ukrajinci? Nebo jak jste to myslel, že je třeba je prověřovat? Podle mě by se měli prověřovat všichni, ale nechápu tu vaši narážku na vojáky.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

HK ČR: Podnikatelská mise do Maroka posílí exportní příležitosti firem v klíčových sektorech

22:03 HK ČR: Podnikatelská mise do Maroka posílí exportní příležitosti firem v klíčových sektorech

Nové exportní kontrakty, posílení technologické spolupráce i otevření dveří na africké trhy. To jsou…