15. týden na Energetické burze ČMKB

19.04.2021 10:10 | Zprávy

Na Českomoravské komoditní burze Kladno (ČMKB) byly v 15. týdnu uzavřeny kontrakty na dodávku 9,1 tisíce MWh elektřiny a zemního plynu pro konečné odběratele v hodnotě 11,7 milionu korun.

15. týden na Energetické burze ČMKB
Foto: cmkbk.cz
Popisek: Českomoravská komoditní burza Kladno - logo

Roční kontrakty elektřiny ve vysokém napětí se obchodovaly za 1658 CZK/MWh. Zemní plyn ve velkoodběru uzavíral na úrovni 529 CZK/MWh.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Zdravé školní jídelny a kvalitní výživa od útlého věku

Jsem jedině pro, ale uvědomujete si, že právě zdravou stranu si čím dál víc lidí nemůže dovolit? Vždyť už teď řada rodičů nemá ani peníze na školní obědy, a jestli by byli kvalitnější, což jsem pro, asi by byli i dražší, a tím pádem na ně nebude mít ještě víc lidí. Nebo máte snad řešení? Jaké?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

České dráhy: Národní den železnice už tuto sobotu v Nymburku

10:17 České dráhy: Národní den železnice už tuto sobotu v Nymburku

Nymburk se stane dějištěm letošního ročníku Národního dne železnice, který pořádají už tradičně Česk…