2. týden na trhu pohonných hmot ČMKB

16.01.2023 16:02 | Tisková zpráva

Denní kontrakty motorové nafty na trhu pohonných hmot Českomoravské komoditní burzy Kladno se ve 2. týdnu roku 2023 obchodovaly za průměrnou cenu 22,27 CZK/litr.

2. týden na trhu pohonných hmot ČMKB
Foto: cmkbk.cz
Popisek: Českomoravská komoditní burza Kladno - logo

Celkem bylo zobchodováno 20 tisíc litrů nafty v hodnotě 0,45 milionu korun. Průměrná cena jednoho litru MON poklesla oproti hodnotě z minulého týdne o 6,9 procenta.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Proč vás lidi volili?

Sám tvrdíte, že proto, že chtěli změnu. Ale myslíte, že chtěli sledovat, jak hlavní, co se řeší je Turek a jeho nominace na ministra? Proč proboha místo něj nenavrhnete někoho jiného? Kandidoval do sněmovny, chtěl být tedy poslanec, což je, tak o co tu běží? O blaho lidí určitě ne.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vězeňská služba: Nabídka návštěvy věznice s garantovaným návratem

20:16 Vězeňská služba: Nabídka návštěvy věznice s garantovaným návratem

Vězeňská služba České republiky nabízí na portálu Donio.cz posledních několik míst na exkurzi do Věz…