22. týden na Dřevařské burze ČMKB

07.06.2021 9:51 | Zprávy

Na dřevařském trhu Českomoravské komoditní burzy Kladno (ČMKB) se ve 22. týdnu zobchodovalo 34,9 tisíce kubických metrů dříví nastojato v hodnotě 66,3 milionu korun.

22. týden na Dřevařské burze ČMKB
Foto: cmkbk.cz
Popisek: Českomoravská komoditní burza Kladno - logo

Na trhu hotových sortimentů dříví se prodávaly modřínové výřezy pro pilařské zpracování za průměrnou cenu 2902 CZK/m3, listnaté vlákninové dříví za 1050 CZK/m3 a smrková vláknina za 500 CZK/m3.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Gabriela​ Sedláčková byl položen dotaz

Podle vás máme málo benzínek?

To podle mě fakt ne, přijde mi naopak, že jich máme hodně, ale je pravda, že si cenově moc nekonkurují. Ale to je obecně problém i třeba v obchodech nebo mezi operátory. Čím to podle vás je? Jde s tím něco udělat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ÚOHS povolil majetkové změny v polské společnosti OT Logistics

22:31 ÚOHS povolil majetkové změny v polské společnosti OT Logistics

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) povolil majetkové změny v polské společnosti OT Logistic…