23. týden na Energetické burze ČMKB

10.06.2024 9:49 | Tisková zpráva

Na Českomoravské komoditní burze Kladno (ČMKB) byly ve 23. týdnu uzavřeny kontrakty na dodávku 96 tisíc MWh elektřiny a zemního plynu pro konečné odběratele v hodnotě 152 milionů korun.

23. týden na Energetické burze ČMKB
Foto: cmkbk.cz
Popisek: Českomoravská komoditní burza Kladno - logo

Roční kontrakty elektrické energie s dodávkou v roce 2025 ve vysokém napětí uzavíraly s kurzem 2515 CZK/MWh, v nízkém napětí končily obchodování na ceně 2525 CZK/MWh. Dvouleté kontrakty elektrické energie s dodávkou na rok 2025 až 2026 v nízkém napětí uzavíraly obchodování s kurzem 2423 CZK/MWh, ve vysokém napětí se obchodovaly za cenu 2542 CZK/MWh.

Roční kontrakty zemního plynu s dodávkou v roce 2025 uzavíraly obchodování v maloodběru s kurzem 1100 CZK/MWh, ve velkoodběru končily obchodování na ceně 1077 CZK/MWh. Dvouleté kontrakty zemního plynu s dodávkou na rok 2025 až 2026 se v maloodběru obchodovaly za cenu 1095 CZK/MWh, ve velkoodběru končily obchodování na ceně 1088 CZK/MWh.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Ing. Ondřej Knotek byl položen dotaz

Proč jste vlastně založili novou frakci?

K čemu je to přesně dobré, pro nás? Četla jsem, jaké máte priority, ale chápu to správně, že doteď jste je bez nové frakce nemohli prosazovat? Proč? A co říkáte na to, jak založení hlavně vládní politici kritizují a tvrdí, že bude sloužit zájmům Ruska? I když podle nich slouží Rusku každý, kdo má ji...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Státní veterinární správa: ČR je již dvacet let oficiálně zemí bez výskytu vztekliny

19:07 Státní veterinární správa: ČR je již dvacet let oficiálně zemí bez výskytu vztekliny

Státní veterinární správa (SVS) si před několika dny připomněla dvacet let ode dne, kdy Česká republ…