25. týden na ČMKB: Zemní plyn zdražil

24.06.2019 9:26 | Zprávy

Na Českomoravské komoditní burze Kladno (ČMKB) bylo ve 25. týdnu uzavřeno 245 kontraktů na dodávku 214 tisíc MWh elektřiny a zemního plynu pro konečné odběratele v hodnotě 181 milionů korun.

25. týden na ČMKB: Zemní plyn zdražil
Foto: cmkbk.cz
Popisek: Českomoravská komoditní burza Kladno - logo

Cena ročních kontraktů plynu v maloodběru stoupla proti předchozímu týdnu o 1,9 procenta na 535 Kč/MWh. Roční kontrakty elektřiny ve vysokém napětí se už třetí týden drží pod hladinou 1400 Kč/MWh, tento týden zakončily obchodování na kurzu 1383 Kč/MWh.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Barbora Rázga byl položen dotaz

Airbnb

Tady je nedostatek bydlení, za to dost nabídek Airbnb. Nemyslíte, že na tom je něco špatně|? Hotelů, penzionů atd. máme dost. Já chápu, že si někdo chce přivydělat třeba přes Airbnb, ale jak pak vyřešit bytovou krizi?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Jihlava: Narodilo se mládě alpak

7:27 Zoo Jihlava: Narodilo se mládě alpak

V pondělí 4. 5. jsme u nás v zoo na svět přivítali malou alpaku. Nový přírůstek je v pořádku a první…