3. týden na ČMKB: Začátek obchodování byl ve znamení dvouletých kontraktů

20.01.2020 10:01 | Zprávy
autor: PV

Na Českomoravské komoditní burze Kladno (ČMKB) bylo ve 3. týdnu uzavřeno 208 kontraktů na dodávku 148,6 tisíce MWh elektřiny a zemního plynu pro konečné odběratele v hodnotě 113,4 milionu korun. Obchodovaly se výhradně dvouleté kontrakty.

3. týden na ČMKB: Začátek obchodování byl ve znamení dvouletých kontraktů
Foto: cmkbk.cz
Popisek: Českomoravská komoditní burza Kladno - logo

Kurz dvouletých kontraktů zemního plynu s dodávkou v letech 2021 a 2022 dosáhl v maloodběru 493 Kč/MWh, ve velkoodběru 480 Kč/MWh.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zuzana Majerová byl položen dotaz

O jakém zeštíhlení mluvíte?

Cožpak vy jste nezřídila nová ministerstva? A jestli jste pro zeštíhlení, navrhnete i snížení počtu poslanců a senátorů? Podle mě by půlka úplně stačila, ale předpokládám, že kapři si asi sami rybník nevypustí.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČSÚ: Počet dnů na neschopenkách zůstává stabilní

22:33 ČSÚ: Počet dnů na neschopenkách zůstává stabilní

Lidé, kteří byli nemocensky pojištění, strávili v Česku v roce 2025 v pracovní neschopnosti každý v …