3. týden na trhu pohonných hmot ČMKB

23.01.2023 10:45 | Tisková zpráva

Denní kontrakty motorové nafty na trhu pohonných hmot Českomoravské komoditní burzy Kladno se ve 3. týdnu roku 2023 obchodovaly za průměrnou cenu 21,23 CZK/litr.

3. týden na trhu pohonných hmot ČMKB
Foto: cmkbk.cz
Popisek: Českomoravská komoditní burza Kladno - logo

Celkem bylo zobchodováno 61 tisíc litrů nafty v hodnotě 1,29 milionu korun. Průměrná cena jednoho litru MON poklesla oproti hodnotě z minulého týdne o 4,7 procenta.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Bartoš: Vláda připravila samoživitele a seniory o podporu v bydlení

Jak jako? Víte, mě to přijde, že se téma bydlení jako problém jen omílá, ale v podstatě se pro lidi nic nemění a je dostupné čím dál míň – kapacitně i finančně, pro většinu lidí nejen pro samoživitele nebo seniory.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministerstvo obrany: Letecké muzeum Kbely zahájí 58. návštěvnickou sezonu

22:03 Ministerstvo obrany: Letecké muzeum Kbely zahájí 58. návštěvnickou sezonu

Po zimní přestávce bude 25. dubna 2026 zahájena sezona Leteckého muzea Kbely, které je součástí Voje…