38. týden na ČMKB: Zemní plyn mírně zlevnil

23.09.2019 9:31 | Zprávy

Na Českomoravské komoditní burze Kladno (ČMKB) bylo ve 38. týdnu uzavřeno 45 kontraktů na dodávku 4,9 tisíce MWh elektřiny a zemního plynu pro konečné odběratele v hodnotě 4,1 milionu korun. Zemní plyn proti předchozímu týdnu po pozitivních zprávách ze Saúdské Arábie zlevnil, nízkých cen ze začátku září však zatím nedosáhl.

38. týden na ČMKB: Zemní plyn mírně zlevnil
Foto: cmkbk.cz
Popisek: Českomoravská komoditní burza Kladno - logo

Cena ročních kontraktů zemního plynu v maloodběru klesla proti předchozímu týdnu o 0,7 procenta na 535 Kč/MWh, ve velkoodběru stagnovala na úrovni 527 Kč/MWh (pokles o 0,2 procenta).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Podle vás je prezident hloupý?

A to, že někteří politici i z řad vládních představitelů vyhrožují prezidentovi žalobou je v pořádku, ale když je to opačně, je to problém? Podle mě je problém, že se nedokáží přenést přes svá ega (hlavně Motoristé) a jednat státnicky v zájmu občanů a ČR.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČSÚ: Růst výroby drůbežího a vepřového masa pokračoval

22:33 ČSÚ: Růst výroby drůbežího a vepřového masa pokračoval

V 1. čtvrtletí 2026 se na jatkách vyrobilo celkem 119 315 tun masa, meziročně o 3,5 % více, z toho v…