38. týden na Energetické burze ČMKB

25.09.2023 9:14 | Tisková zpráva

Na Českomoravské komoditní burze Kladno (ČMKB) byly ve 38. týdnu uzavřeny kontrakty na dodávku 98 tisíc MWh elektrické energie a zemního plynu pro konečné odběratele v hodnotě 271 milionů korun.

38. týden na Energetické burze ČMKB
Foto: cmkbk.cz
Popisek: Českomoravská komoditní burza Kladno - logo

Roční kontrakty elektrické energie s dodávkou v roce 2024 ve vysokém napětí uzavíraly s kurzem 3800 CZK/MWh, v nízkém napětí končily obchodování na ceně 3652 CZK/MWh. Roční kontrakty zemního plynu s dodávkou v roce 2024 končily obchodování ve velkoodběru na ceně 1457 CZK/MWh, v maloodběru uzavíraly s kurzem 1456 CZK/MWh.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Práce

Dobrý den, máte pravdu, že život je víc než práce, ale bez práce se neobejdete a více co mi na tom přijde nejsmutnější? Že i když pracujete, často máte i dva úvazky, stejně s penězi, co za práci dostanete sotva vyjdete. A můj dotaz tak je, zda máte řešení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kancelář prezidenta republiky: Pražský hrad připomíná 80. výročí konce války výstavou válečných plakátů

22:08 Kancelář prezidenta republiky: Pražský hrad připomíná 80. výročí konce války výstavou válečných plakátů

Propagandistický plakát představuje médium s bohatou minulostí. Významným způsobem doprovázel průběh…