39. týden na ČMKB: Ceny energií šly dolů

30.09.2019 9:15 | Zprávy

Na Českomoravské komoditní burze Kladno (ČMKB) bylo ve 39. týdnu uzavřeno 477 kontraktů na dodávku 166,2 tisíce MWh elektřiny a zemního plynu pro konečné odběratele v hodnotě 271,4 milionu korun.

39. týden na ČMKB: Ceny energií šly dolů
Foto: cmkbk.cz
Popisek: Českomoravská komoditní burza Kladno - logo

Cena ročních kontraktů zemního plynu klesla proti předchozímu týdnu v maloodběru o 1,9 procenta na 525 Kč/MWh, ve velkoodběru o 4,4 procenta na 504 Kč/MWh.
Roční kontrakty elektřiny v nízkém napětí zlevnily o 5,3 procenta na 1388 Kč/MWh, ve vysokém napětí končily obchodování na kurzu 1466 Kč/MWh.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Referendum

Paní senátorko, zajímal by mě váš názor na uzákonění referenda u nás? Jste nebo nejste pro? A z jakých důvodů jste případně proti?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Správa jeskyní: K Jeskyni Na Špičáku povede naučná stezka

22:08 Správa jeskyní: K Jeskyni Na Špičáku povede naučná stezka

K Jeskyni Na Špičáku (JNŠ) na Jesenicku povede nově naučná stezka Po stopách doby ledové.