4. týden na trhu pohonných hmot ČMKB

30.01.2023 9:47 | Tisková zpráva

Denní kontrakty motorové nafty na trhu pohonných hmot Českomoravské komoditní burzy Kladno se ve 4. týdnu obchodovaly za průměrnou cenu 21,27 CZK/litr.

4. týden na trhu pohonných hmot ČMKB
Foto: cmkbk.cz
Popisek: Českomoravská komoditní burza Kladno - logo

Celkem bylo zobchodováno 68 tisíc litrů nafty v hodnotě 1,44 milionu korun. Průměrná cena jednoho litru MON stagnovala na hodnotě z minulého týdne.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jeroným Tejc byl položen dotaz

Ochrana dětí

K něčemu novela, která vlastně neřeší ten největší problém, a to, aby děti nemohli být svěřeny do péči rodičům, kteří jsou nebezpeční, což stálo život třeba právě Viktorku? Nebo pokud to řeší a já se mýlím, tak můžete mi říci jak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lesy ČR: Lesníci zastavili v okolí hnízda sokolů ve Chřibech veškeré práce

22:34 Lesy ČR: Lesníci zastavili v okolí hnízda sokolů ve Chřibech veškeré práce

Čtyři mláďata sokola stěhovavého se letos vylíhla na skále Kozel v chřibských porostech Lesů České r…