43. týden na ČMKB: Elektřina i plyn znovu zlevnily

29.10.2019 9:16 | Zprávy

Na Českomoravské komoditní burze Kladno (ČMKB) bylo ve 43. týdnu uzavřeno 26 kontraktů na dodávku 8,6 tisíce MWh elektřiny a zemního plynu pro konečné odběratele v hodnotě 10,9 milionu korun.

43. týden na ČMKB: Elektřina i plyn znovu zlevnily
Foto: cmkbk.cz
Popisek: Českomoravská komoditní burza Kladno - logo

Cena ročních kontraktů elektřiny ve vysokém napětí klesla proti předchozímu týdnu o 4,2 procenta na 1357 Kč/MWh, v nízkém napětí uzavírala na úrovni 1403 Kč/MWh.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jan Jakob byl položen dotaz

Školné

Jak to bylo s financováním vašeho školného na soukromé vysoké škole? Ševčík tvrdil v televizi na CNN v debatě s vámi něco o tom, že vám ho financovala snad obec. Je to tak? Překvapilo mě totiž, že jste se proti tomu vůbec neohradil, i když vám moderátorka dala prostor. Je to tedy pravda?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Povodí Moravy: I přes sucho je třeba dál budovat protipovodňová opatření

22:11 Povodí Moravy: I přes sucho je třeba dál budovat protipovodňová opatření

Mimořádné sucho, které v posledních týdnech zasáhlo Českou republiku, neznamená, že pominulo riziko …