49. týden na Energetické burze ČMKB

11.12.2023 9:33 | Tisková zpráva

Na Českomoravské komoditní burze Kladno (ČMKB) byly ve 49. týdnu uzavřeny kontrakty na dodávku 46 tisíc MWh elektrické energie a zemního plynu pro konečné odběratele v hodnotě 97 milionů korun.

49. týden na Energetické burze ČMKB
Foto: cmkbk.cz
Popisek: Českomoravská komoditní burza Kladno - logo

Roční kontrakty elektrické energie s dodávkou v roce 2025 v nízkém napětí končily obchodování na ceně 3067 CZK/MWh, ve vysokém napětí uzavíraly s kurzem 2791 CZK/MWh.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Miroslav Kavij byl položen dotaz

Máte důkazy?

Tvrdíte, že je summit NATO - místo pro megatunel a korupci. To máte nějak podložené a budete tak nějak konat? Nebo je to jen jedena paní (pán), co má blízko k Rusku povídal a vlastně nic neudělal?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Správa železnic: Památkově chráněné nádraží v Chebu prokoukne

20:14 Správa železnic: Památkově chráněné nádraží v Chebu prokoukne

Správa železnic dnes slavnostně zahájila rekonstrukci chebského nádraží. Práce v hodnotě 428 milionů…