52. týden na trhu pohonných hmot ČMKB

02.01.2023 9:26 | Tisková zpráva

Denní kontrakty motorové nafty na trhu pohonných hmot Českomoravské komoditní burzy Kladno se v 52. týdnu obchodovaly za průměrnou cenu 24,99 CZK/litr.

52. týden na trhu pohonných hmot ČMKB
Foto: cmkbk.cz
Popisek: Českomoravská komoditní burza Kladno - logo

Celkem bylo zobchodováno 5 tisíc litrů nafty v hodnotě 0,12 milionu korun. Průměrná cena jednoho litru MON vzrostla oproti hodnotě z minulého týdne o 1,2 procenta.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Ing. Miloš Zeman byl položen dotaz

Vy současnému prezidentovi vyčítáte, že dělá klukovské vzdoroakce?

A co jste tedy dělal vy, když jste byl prezident? Vždyť vy jste do jmenování vlády a jednotlivých ministrů zasahoval mnohem víc. A proč? Podle mě za tím byly jen vaše osobní důvody, což je podle mě horší. Takže proč myslíte, že teď můžete moralizovat někoho jiného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Téměř třicet tisíc pro chráněné dílny a kafe od ředitele

11:14 ČEZ: Téměř třicet tisíc pro chráněné dílny a kafe od ředitele

Téměř třicet tisíc korun vydělaly dvě chráněné dílny během tří hodin v Jaderné elektrárně Temelín. C…