9 největších mýtů o Amazonu v Dobrovízi boří na webu. Podívejte se

11.01.2014 18:05 | Zprávy

Veškeré údaje k rozšíření zóny v Dobrovízi, kde by mohlo stát nové distribuční centrum společnosti Amazon, nabízí specializovaný web www.zonadobroviz.cz Developer, společnost Panattoni, ho spustil s cílem přehledně na jednom místě nabídnout všechny údaje k rozšíření zóny. Mimo jiné rozebírá i devět nejčastějších mýtů, které rozšíření provázejí. A nabízí i omluvu developera.

9 největších mýtů o Amazonu v Dobrovízi boří na webu. Podívejte se
Foto: Amazon
Popisek: Amazon

Výběr hlavních mýtů o rozšíření zóny, další na www.zonadobroviz.cz

Bude to obrovská hala!

Nebude. Oproti stávajícímu povolení bude hala o jeden hektar menší. Také bude oproti stávajícímu povolení o šest metrů níž nad terénem a bude mít méně nakládacích ramp.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Írán

Válka už začala, to nezmění nikdo. Co by ale podle vás bylo teď nejlepší východisko nebo nejlepší scénář, když ten současný považujete za průšvih?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Praha koupí od státu zámek Veleslavín

16:08 MHMP: Praha koupí od státu zámek Veleslavín

Hlavní město odkoupí od státu zámek Veleslavín v Praze 6 za 210 milionů korun.