Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Po loňské úspěšné premiéře přivítá mostecký autodrom znovu už tento víkend prestižní šampionát supersportovních vozů ADAC GT Masters. Víkend nabídne i další tři vložené série: ADAC TCR Germany, Porsche Carrera Cup Germany a Spezial Tourenwagen Trophy. Chybět nebude ani pestrý doprovodný program.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Já pořád nechápu jedno. Jak EET řeší problém s šedou ekonomikou, když zákazník má na výběr – buď levněji, bez faktury nebo účtenky nebo dráž s ní. A co myslíte, že si většina zákazníků zvolí? A jak tuto praxi, která je běžná, řeší EET?
V chovném centru filipínské ochranářské organizace Philippine Eagle Foundation se podařilo úspěšně o…