ALDP přijala nového člena a obměnila vedení

09.12.2015 12:00 | Zprávy

Sedmá valná hromada Asociace lesnických a dřevozpracujících podniků, která se uskutečnila na začátku prosince v Praze, odsouhlasila přijetí nového člena – společnost LESOŠKOLKY s.r.o., která se tak stala jedenáctým členem lesnické sekce ALDP.

ALDP přijala nového člena a obměnila vedení
Foto: ALDP
Popisek: ALDP

Nově má tedy ALDP, která byla založena v prosinci 2013, celkem 18 členů a do dalšího roku vstupuje v souladu se svými stanovami s obměněným vedením. Nově byl předsedou předsednictva zvolen Petr Jelínek a místopředsedou František Vomočil. Členy předsednictva zůstávají Ivo Klimša, Jindřich Grosser a Zdeněk Musil. 
LESOŠKOLKY s.r.o.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

Jak podle vás zajistit vyváženost?

Myslím teď mezi ochranou životního prostředí a průmyslem-ekonomikou? Co přesně v tomto směru navrhujete? Vím, co kritizujete, ale jaký je podle vás ten balanc?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

NKÚ: Výsledky často neodpovídají vysokým investicím

20:16 NKÚ: Výsledky často neodpovídají vysokým investicím

Navzdory vysokým investicím se státu nedaří modernizovat klíčové oblasti jeho fungování. Digitalizac…