AOPK ČR: Práce na Velkém Pařezitém rybníku pokračují

19.01.2019 19:20 | Zprávy

V zadní části rybníka byly vybudovány hrázky, které zabrání tomu, aby zdejší cenná rašelinná a mokřadní společenstva vysychala během vegetační sezóny.

AOPK ČR: Práce na Velkém Pařezitém rybníku pokračují
Foto: red
Popisek: Agentura ochrany přírody a krajiny ČR

Byly pokáceny ty stromy a keře, které bylo nezbytně nutné odstranit, aby mohla rekonstrukce hráze bezpečně proběhnout. Kácení každého stromu se pečlivě zvažovalo společně se zástupci krajského úřadu, který tuto přírodní rezervaci spravuje. Přizváni byli i zástupci obce.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Martin Kupka byl položen dotaz

Stínová vláda ODS

Zajímal by mě program Vaší stínové vlády a na jak dlouho bude platný. Jaké má styčné body s programem stínové vlády STAN a jak často se scházíte ? děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vězeňská služba: Soutěž příslušníků eskortních skupin na Mírově

22:31 Vězeňská služba: Soutěž příslušníků eskortních skupin na Mírově

Soutěž příslušníků operativně eskortních skupin zajišťujících eskorty nebezpečných osob o putovní po…